Czerwiec 21, 2016

Komentarze

 

115 przemyśleń nt. „Komentarze

 • Marcin poznaliśmy na targach weselnych w Warszawie i wystarczyło parę chwil aby zaprosić go do nas. Prowadził nasze wesele z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Goście byli bardzo zadowoleni z proponowanej muzyki (dla każdego pokolenia) jak i jego podejścia do tej uroczystości. Bez problemu wszystko ustaliliśmy.

  Z czystym sumieniem polecamy!

  Monika i Piotr, Ciechanów lipiec 2019

 • Nasze wesele odbyło się w sierpniu 2019r.
  Marcin Włodarczyk to profesjonalista w każdym calu! Niezwykle kulturalny, z klasą a przy tym z ogromnym poczuciem humoru. Jesteśmy niezwykle zadowoleni, polecamy każdemu, komu zależy na doświadczonym Dju, który odnajdzie się w każdej sytuacji. Pan Marcin działał profesjonalnie od naszej pierwszej rozmowy – dokładnie wybadał nasze oczekiwania, przedstawił swoje propozycje i dbał o każdy szczegół. Wielokrotnie uspokajał mnie (jako lekko rozhisteryzowaną pannę młodą) i zapewniał, że nad wszystkim będzie czuwał – i rzeczywiście tak było. Panował nad każdym momentem zabawy i wszystkimi sprawami, o jakie trzeba było zadbać i ustalić przed weselem, kilkukrotnie rozmawialiśmy po ponad 1,5h do momentu, aż dowiedzieliśmy się naprawdę wszystkiego, co chcieliśmy wiedzieć, to było dla mnie niezwykle ważne, że mimo ogromu pracy lub tego, że jest właśnie niedzielne popołudnie zawsze odpisywał błyskawicznie lub oddzwaniał, znajdował naprawdę ogrom czasu i cierpliwości, aby rozwiać wszelkie wątpliwości. W końcu my braliśmy ślub po raz pierwszy a On prowadził ponad 800 wesel! 😉 Warto również wspomnieć, że Jego ubiór, sposób zachowania i kontaktu z gośćmi był również bez najmniejszego zarzutu. Do tego ta DOSKONAŁA DYKCJA I CUDOWNY GŁOS! Na bieżąco dostosowywał muzykę do osób na parkiecie, pamiętał o wszystkich naszych prośbach i nie dał się przekonać gościom na zabawy/przyśpiewki/muzykę, której nie chcieliśmy, odmawiając im grzecznie i konkretnie tak, że nikt nie poczuł się urażony a raczej doceniali profesjonalizm i trzymanie się ustaleń.
  Przygotował również doskonałe zaplecze techniczne, wśród gości mieliśmy osoby zainteresowane akustyką, które po weselu szczerze chwaliły sprzęt i jego odpowiednią jakość i przygotowanie. Marcin również zadbał o rzeczy, które zgodnie z umową nie należały do Jego zakresu pracy, a zostały zepsute przez obsługę restauracji, w której było wesele – sam wszystko opanował a o sytuacji opowiedział w stosownym momencie nie stresując nas. Koordynował również całą imprezę zapowiadając ważne jej elementy oraz informował kamerzystów/fotografa o swoich planach tak, aby również mieli okazje dobrze wykonać swoją pracę. Zarówno my jak i goście czuliśmy się „dopieszczeni” w takim stopniu, jakby nasze wesele było tym najważniejszym na świecie. 🙂 Polecamy z całego serca, nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego Dja i (mam nadzieję 😉 ) jesteśmy umówieni już na rocznicę ślubu!
  Marcinie, dziękujemy Ci! Sprawiłeś, że najpiękniejszy dzień naszego życia miał również doskonałą oprawę 🙂

 • 31.09.2019 roku odbyło się nasze wesele. Wchodząc na salę od razu wiedzieliśmy że jesteśmy w najlepszych muzycznych rękach
  Profesjonalne podejście do pracy od początku do samego końca. Dużo atrakcji dla gości, bez kiczu.
  Wspaniały radiowy głos, niesamowite poczucie humoru, super kontakt z gośćmi.
  Czuliśmy się bezpiecznie i spokojniej na weselu, a ponadto wiemy od gości że ta impreza przejdzie, dzięki jego pracy do historii ☺️

  Najlepszy Dj na imprezę
  Dziękujemy

 • Nasze wesele odbyło się 09.08.2019.
  Kilka dni wcześniej wspólnie uzgodniliśmy plan wesela i przesłaliśmy proponowane utwory, które chcielibyśmy usłyszeć. Miłą niespodzianką było to, że choć lista nie była krótka, usłyszeliśmy wszystkie z nich 🙂 Plan wesela był na bieżąco modyfikowany przez Marcina, nie musieliśmy się niczym martwić. Jak najbardziej polecamy – świetnie poprowadzone wesele, różnorodna muzyka, pełen profesjonalizm.
  Zaproponowaliśmy własne zabawy oczepinowe, i chociaż wcześniej Marcin ich nie znał, zgodził się je poprowadzić i świetnie się do nich przygotował. Goście byli zachwyceni (i my też) 🙂
  Dziękujemy!

 • Podczas naszego wrześniowego wesela, daliśmy Marcinowi jedynie kilka sugestii, co nam się podoba, a co nie i poza tym wolną rękę w temacie muzyki. Zdecydowanie była to dobra decyzja. Marcin już po kilku pierwszych kawałkach zorientował się w upodobaniach gości i z pełnym profesjonalizmem i nie malejącym tempem poprowadził prawie 12 godzin zabawy.
  Gorąco polecamy
  Anitka i Piotrek

 • U tego DJ-a bawiliśmy się kilka lat temu pierwszy raz. Od razu zażartowaliśmy, że jak będziemy brać ślub to pierwsze co zrobimy to zarezerwujemy termin u DJ-a Marcina. I tak się stało. Super kontakt, pełen profesjonalizm, wsparcie techniczne i ogólne doradztwo. Świetny gust muzyczny. Kilku znajomych po weselu od razu prosiło o kontakt 🙂

 • Wspaniale poprowadzone wesele! Muzyka odpowiednio zaplanowana i dostosowana na bieżąco do weselników! Bawiliśmy się przednio! Dziękujemy i polecamy uroczego Dj Marcina!:) – tancerze z wesela Klaudii i Piotra 5.10.2019 Zduńska Wola

 • Marcin prowadził nasze wesele. Dziś mija tydzień. Gdybyśmy mogli organizować je jeszcze raz z pewnością był by to dj Mar! Rewelacyjne prowadzenie imprezy. Muzyka idealnie dobrana do gości, konkursy, zabawy, sesja taneczna to coś wspaniałego! Niesamowita pamiątka współpraca z fotografem! Oprócz świetnej zabawy i oprawy muzycznej naszej imprezy Marcin jest super osoba ! Pozdrawiamy serdecznie. Dziękujemy.

 • DJ Marcin godny polecenia. Grał na 18-tce mojego syna. Poprowadził super imprezę zabawjając gości różnego rodzaju zabawam konkursami oraz grając super muzykę. Dziękuję Panie Marcinie

 • Dj Marcin na 19.10.2019 r na nasz ślub był najlepszym wyborem jakiego mogliśmy dokonać. Możemy polecić na 1000%, cudowne przywitanie i super kontakt z gośćmi. Parkiet zapełniony od początku do końca. Nie moglibyśmy wymarzyć sobie lepszej oprawy muzycznej na ten dzień. Dziękujemy za wspaniałe wspomnienia i wsparcie od początku do końca. Oczepiny i poprawiny petarda.

 • Marcin był u nas Dj-em oraz konferansjerem na weselu i trudno nam sobie wyobrazić lepszy wybór, bo osoba w takiej roli to nie tylko ktoś kto odpowiednio dobiera muzykę do chwili i sytuacji na parkiecie czy poprowadzi ciekawe zabawy, albo zaaranżuje foto-sytuacje, ale również ktoś, z kim łatwo nawiązuje się kontakt i na kogo pomoc można liczyć w każdej chwili imprezy. Taki właśnie jest Marcin. Dzięki!!!

 • Jako świadkowa nie miałam wpływu na rodzaj muzyki, jednak biorąc pod uwagę upodobania Pary Młodej mogę stwierdzić, że była dobrana nie tylko pod ich gust, lecz również uwzględniając wiek gości.
  Ponadto doskonale wyczuł poczucie humoru gości i dostosował do niego zabawy, które również były bardzo orginalne.
  Jedynym minusem były dla mnie oczepiny, jednakże zapewne jest to kwestia dogadania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *