Czerwiec 21, 2016

Komentarze

 

105 przemyśleń nt. „Komentarze

 • Marcin poznaliśmy na targach weselnych w Warszawie i wystarczyło parę chwil aby zaprosić go do nas. Prowadził nasze wesele z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Goście byli bardzo zadowoleni z proponowanej muzyki (dla każdego pokolenia) jak i jego podejścia do tej uroczystości. Bez problemu wszystko ustaliliśmy.

  Z czystym sumieniem polecamy!

  Monika i Piotr, Ciechanów lipiec 2019

 • Nasze wesele odbyło się w sierpniu 2019r.
  Marcin Włodarczyk to profesjonalista w każdym calu! Niezwykle kulturalny, z klasą a przy tym z ogromnym poczuciem humoru. Jesteśmy niezwykle zadowoleni, polecamy każdemu, komu zależy na doświadczonym Dju, który odnajdzie się w każdej sytuacji. Pan Marcin działał profesjonalnie od naszej pierwszej rozmowy – dokładnie wybadał nasze oczekiwania, przedstawił swoje propozycje i dbał o każdy szczegół. Wielokrotnie uspokajał mnie (jako lekko rozhisteryzowaną pannę młodą) i zapewniał, że nad wszystkim będzie czuwał – i rzeczywiście tak było. Panował nad każdym momentem zabawy i wszystkimi sprawami, o jakie trzeba było zadbać i ustalić przed weselem, kilkukrotnie rozmawialiśmy po ponad 1,5h do momentu, aż dowiedzieliśmy się naprawdę wszystkiego, co chcieliśmy wiedzieć, to było dla mnie niezwykle ważne, że mimo ogromu pracy lub tego, że jest właśnie niedzielne popołudnie zawsze odpisywał błyskawicznie lub oddzwaniał, znajdował naprawdę ogrom czasu i cierpliwości, aby rozwiać wszelkie wątpliwości. W końcu my braliśmy ślub po raz pierwszy a On prowadził ponad 800 wesel! 😉 Warto również wspomnieć, że Jego ubiór, sposób zachowania i kontaktu z gośćmi był również bez najmniejszego zarzutu. Do tego ta DOSKONAŁA DYKCJA I CUDOWNY GŁOS! Na bieżąco dostosowywał muzykę do osób na parkiecie, pamiętał o wszystkich naszych prośbach i nie dał się przekonać gościom na zabawy/przyśpiewki/muzykę, której nie chcieliśmy, odmawiając im grzecznie i konkretnie tak, że nikt nie poczuł się urażony a raczej doceniali profesjonalizm i trzymanie się ustaleń.
  Przygotował również doskonałe zaplecze techniczne, wśród gości mieliśmy osoby zainteresowane akustyką, które po weselu szczerze chwaliły sprzęt i jego odpowiednią jakość i przygotowanie. Marcin również zadbał o rzeczy, które zgodnie z umową nie należały do Jego zakresu pracy, a zostały zepsute przez obsługę restauracji, w której było wesele – sam wszystko opanował a o sytuacji opowiedział w stosownym momencie nie stresując nas. Koordynował również całą imprezę zapowiadając ważne jej elementy oraz informował kamerzystów/fotografa o swoich planach tak, aby również mieli okazje dobrze wykonać swoją pracę. Zarówno my jak i goście czuliśmy się „dopieszczeni” w takim stopniu, jakby nasze wesele było tym najważniejszym na świecie. 🙂 Polecamy z całego serca, nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego Dja i (mam nadzieję 😉 ) jesteśmy umówieni już na rocznicę ślubu!
  Marcinie, dziękujemy Ci! Sprawiłeś, że najpiękniejszy dzień naszego życia miał również doskonałą oprawę 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *