127 przemyśleń nt. „Komentarze

 • Marcin poznaliśmy na targach weselnych w Warszawie i wystarczyło parę chwil aby zaprosić go do nas. Prowadził nasze wesele z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Goście byli bardzo zadowoleni z proponowanej muzyki (dla każdego pokolenia) jak i jego podejścia do tej uroczystości. Bez problemu wszystko ustaliliśmy.

  Z czystym sumieniem polecamy!

  Monika i Piotr, Ciechanów lipiec 2019

 • Nasze wesele odbyło się w sierpniu 2019r.
  Marcin Włodarczyk to profesjonalista w każdym calu! Niezwykle kulturalny, z klasą a przy tym z ogromnym poczuciem humoru. Jesteśmy niezwykle zadowoleni, polecamy każdemu, komu zależy na doświadczonym Dju, który odnajdzie się w każdej sytuacji. Pan Marcin działał profesjonalnie od naszej pierwszej rozmowy – dokładnie wybadał nasze oczekiwania, przedstawił swoje propozycje i dbał o każdy szczegół. Wielokrotnie uspokajał mnie (jako lekko rozhisteryzowaną pannę młodą) i zapewniał, że nad wszystkim będzie czuwał – i rzeczywiście tak było. Panował nad każdym momentem zabawy i wszystkimi sprawami, o jakie trzeba było zadbać i ustalić przed weselem, kilkukrotnie rozmawialiśmy po ponad 1,5h do momentu, aż dowiedzieliśmy się naprawdę wszystkiego, co chcieliśmy wiedzieć, to było dla mnie niezwykle ważne, że mimo ogromu pracy lub tego, że jest właśnie niedzielne popołudnie zawsze odpisywał błyskawicznie lub oddzwaniał, znajdował naprawdę ogrom czasu i cierpliwości, aby rozwiać wszelkie wątpliwości. W końcu my braliśmy ślub po raz pierwszy a On prowadził ponad 800 wesel! 😉 Warto również wspomnieć, że Jego ubiór, sposób zachowania i kontaktu z gośćmi był również bez najmniejszego zarzutu. Do tego ta DOSKONAŁA DYKCJA I CUDOWNY GŁOS! Na bieżąco dostosowywał muzykę do osób na parkiecie, pamiętał o wszystkich naszych prośbach i nie dał się przekonać gościom na zabawy/przyśpiewki/muzykę, której nie chcieliśmy, odmawiając im grzecznie i konkretnie tak, że nikt nie poczuł się urażony a raczej doceniali profesjonalizm i trzymanie się ustaleń.
  Przygotował również doskonałe zaplecze techniczne, wśród gości mieliśmy osoby zainteresowane akustyką, które po weselu szczerze chwaliły sprzęt i jego odpowiednią jakość i przygotowanie. Marcin również zadbał o rzeczy, które zgodnie z umową nie należały do Jego zakresu pracy, a zostały zepsute przez obsługę restauracji, w której było wesele – sam wszystko opanował a o sytuacji opowiedział w stosownym momencie nie stresując nas. Koordynował również całą imprezę zapowiadając ważne jej elementy oraz informował kamerzystów/fotografa o swoich planach tak, aby również mieli okazje dobrze wykonać swoją pracę. Zarówno my jak i goście czuliśmy się „dopieszczeni” w takim stopniu, jakby nasze wesele było tym najważniejszym na świecie. 🙂 Polecamy z całego serca, nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego Dja i (mam nadzieję 😉 ) jesteśmy umówieni już na rocznicę ślubu!
  Marcinie, dziękujemy Ci! Sprawiłeś, że najpiękniejszy dzień naszego życia miał również doskonałą oprawę 🙂

 • 31.09.2019 roku odbyło się nasze wesele. Wchodząc na salę od razu wiedzieliśmy że jesteśmy w najlepszych muzycznych rękach
  Profesjonalne podejście do pracy od początku do samego końca. Dużo atrakcji dla gości, bez kiczu.
  Wspaniały radiowy głos, niesamowite poczucie humoru, super kontakt z gośćmi.
  Czuliśmy się bezpiecznie i spokojniej na weselu, a ponadto wiemy od gości że ta impreza przejdzie, dzięki jego pracy do historii ☺️

  Najlepszy Dj na imprezę
  Dziękujemy

 • Nasze wesele odbyło się 09.08.2019.
  Kilka dni wcześniej wspólnie uzgodniliśmy plan wesela i przesłaliśmy proponowane utwory, które chcielibyśmy usłyszeć. Miłą niespodzianką było to, że choć lista nie była krótka, usłyszeliśmy wszystkie z nich 🙂 Plan wesela był na bieżąco modyfikowany przez Marcina, nie musieliśmy się niczym martwić. Jak najbardziej polecamy – świetnie poprowadzone wesele, różnorodna muzyka, pełen profesjonalizm.
  Zaproponowaliśmy własne zabawy oczepinowe, i chociaż wcześniej Marcin ich nie znał, zgodził się je poprowadzić i świetnie się do nich przygotował. Goście byli zachwyceni (i my też) 🙂
  Dziękujemy!

 • Podczas naszego wrześniowego wesela, daliśmy Marcinowi jedynie kilka sugestii, co nam się podoba, a co nie i poza tym wolną rękę w temacie muzyki. Zdecydowanie była to dobra decyzja. Marcin już po kilku pierwszych kawałkach zorientował się w upodobaniach gości i z pełnym profesjonalizmem i nie malejącym tempem poprowadził prawie 12 godzin zabawy.
  Gorąco polecamy
  Anitka i Piotrek

 • U tego DJ-a bawiliśmy się kilka lat temu pierwszy raz. Od razu zażartowaliśmy, że jak będziemy brać ślub to pierwsze co zrobimy to zarezerwujemy termin u DJ-a Marcina. I tak się stało. Super kontakt, pełen profesjonalizm, wsparcie techniczne i ogólne doradztwo. Świetny gust muzyczny. Kilku znajomych po weselu od razu prosiło o kontakt 🙂

 • Wspaniale poprowadzone wesele! Muzyka odpowiednio zaplanowana i dostosowana na bieżąco do weselników! Bawiliśmy się przednio! Dziękujemy i polecamy uroczego Dj Marcina!:) – tancerze z wesela Klaudii i Piotra 5.10.2019 Zduńska Wola

 • Marcin prowadził nasze wesele. Dziś mija tydzień. Gdybyśmy mogli organizować je jeszcze raz z pewnością był by to dj Mar! Rewelacyjne prowadzenie imprezy. Muzyka idealnie dobrana do gości, konkursy, zabawy, sesja taneczna to coś wspaniałego! Niesamowita pamiątka współpraca z fotografem! Oprócz świetnej zabawy i oprawy muzycznej naszej imprezy Marcin jest super osoba ! Pozdrawiamy serdecznie. Dziękujemy.

 • DJ Marcin godny polecenia. Grał na 18-tce mojego syna. Poprowadził super imprezę zabawjając gości różnego rodzaju zabawam konkursami oraz grając super muzykę. Dziękuję Panie Marcinie

 • Dj Marcin na 19.10.2019 r na nasz ślub był najlepszym wyborem jakiego mogliśmy dokonać. Możemy polecić na 1000%, cudowne przywitanie i super kontakt z gośćmi. Parkiet zapełniony od początku do końca. Nie moglibyśmy wymarzyć sobie lepszej oprawy muzycznej na ten dzień. Dziękujemy za wspaniałe wspomnienia i wsparcie od początku do końca. Oczepiny i poprawiny petarda.

 • Marcin był u nas Dj-em oraz konferansjerem na weselu i trudno nam sobie wyobrazić lepszy wybór, bo osoba w takiej roli to nie tylko ktoś kto odpowiednio dobiera muzykę do chwili i sytuacji na parkiecie czy poprowadzi ciekawe zabawy, albo zaaranżuje foto-sytuacje, ale również ktoś, z kim łatwo nawiązuje się kontakt i na kogo pomoc można liczyć w każdej chwili imprezy. Taki właśnie jest Marcin. Dzięki!!!

 • Jako świadkowa nie miałam wpływu na rodzaj muzyki, jednak biorąc pod uwagę upodobania Pary Młodej mogę stwierdzić, że była dobrana nie tylko pod ich gust, lecz również uwzględniając wiek gości.
  Ponadto doskonale wyczuł poczucie humoru gości i dostosował do niego zabawy, które również były bardzo orginalne.
  Jedynym minusem były dla mnie prywatnie oczepiny, jednakże zapewne tak uzgodnili z Modą Parą…
  Piątka od Świadkowej….

 • Świetna, profesjonalna obsługa, idealny głos i nienaganny wygląd to cechy Dj Mar. Prawdziwy fachowiec w swojej branży. Polecam z czystym sumieniem.

 • Nasze wesele odbyło się 22.02.2020.
  dj Marcin oprócz tego, że jest świetny w tym co robi, to jest również przesympatycznym człowiekiem.
  Po naszej pierwszej rozmowie od razu wiedzieliśmy, że znaleźliśmy odpowiednią osobę do poprowadzenia naszego wesela. Znakomity gust muzyczny, praktycznie rozumieliśmy się bez słów. Świetnie odgadł czego oczekujemy. Doskonałe wyczucie gości i bardzo fajne zabawy (chociaż na początku byliśmy na “nie”). Wszyscy świetnie się bawili, sami goście prosili nas o namiary, gdyż byli zachwyceni całą organizacją i aranżacją muzyczną, udźwiękowieniem, konferansjerką.
  Polecamy z całego serca i jeszcze raz wielkie dzięki za wszystko !
  Pozdrawiamy i mamy nadzieję, że jeszcze spotkamy się przy okazji jakiejś imprezy 🙂
  Marta i Krzysztof

 • Z dj Marcinem poznaliśmy się 3 lata przed naszą imprezą na weselu naszych znajomych. Już na początku bardzo pozytywnie zaskoczył nas Jego głos. Sposób prowadzenia zabawy, oczepiny oraz konkursy zszokowały nas jeszcze bardziej.
  Organizację naszego wesela, zaczęliśmy właśnie od ustalenia terminu z Marcinem. Po prostu nie wyobrażaliśmy sobie nikogo innego na tym miejscu. W trakcie ostatecznych przygotowań zaproponował drobne sugestie, które okazały się strzałem w dziesiątkę. Obycie na wielorakich imprezach i ogromne doświadczenie to wielki atut, którego nie zdobędzie się z dnia na dzień. Podczas samego wesela potrafił dopasować tempo i rodzaj muzyki by atmosfera była jak najlepsza. Nie są mu straszne zabawy na parkiecie jak i przy stołach.
  Podsumowując: radiowy głos, zawodowa konferansjerka, mega pozytywny człowiek. Mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze nie raz.
  P.S. Znajomi pytali o namiary więc pewnie tak będzie…

  wesele; Włocławek hotel REVERSIDE

 • Przede wszystkim bardzo dziękujemy Marcinowi za rewelacyjne poprowadzenie naszej uroczystości 🙂 Był to podwójny jubileusz – 50 urodziny i 25 rocznica ślubu. Jako dj, konferansjer wodzirej był perfekcyjny. Wszystko pod kontrolą ;). Bardzo wyważone proporcje tańca, zabawy , konkursów interakcji z uczestnikami. Dla nas, gospodarzy, okazja żeby się naprawdę pobawić z gośćmi , a nie myśleć o roli gospodarza. Wszystko zgodne z opisem na stronie: radiowy głos, nienaganna aparycja, kultura, humor, swoboda, naturalność. Goście zachwyceni. Żadnych negatywnych uwag. Szczerze i bez wątpliwości polecamy na każdego rodzaju event, wesele , inne uroczystości.

 • Marcin to profesjonalizm w każdym calu, wspaniały radiowy głos, wiedza muzyczna na wysokim poziomie. Idealna osoba, aby powierzyć jej przeprowadzenie imprezy i nie stresować się, że coś może pójść nie tak.
  Dziękujemy,
  Joanna i Adrian

 • Nasze wesele odbyło się 1 sierpnia 2020 roku w Warszawie i było na 40 osób. Mimo panującej epidemii i obaw wielu gości odnośnie bezpieczeństwa wszystko przebiegło profesjonalnie i bezpiecznie. Duży wpływ na jego przebieg miał fantastyczny Dj Mar, który doskonale odnalazł się w obecnych warunkach. Dj Marcin miał wiele fajnych pomysłów na bezpieczne oczepiny i nie wywierał presji na gościach by tańczyli na parkiecie w chwilach odpoczynku. Muzyka była taka jaką sobie zażyczyliśmy i w zależności od ilości osób na parkiecie dostosowana do sytuacji. Szczególnie miło wspominamy moment krojenia tortu weselnego, dzięki oprawie muzycznej i konkursowi Dj Marcina. Wszyscy goście byli zaangażowani i dobrze się bawili. Przyjemny radiowy głos i dżentelmeńskie zachowanie Dj Marcina wszystkim się podobały. Super człowiek idealnie realizujący się w swoim zawodzie.

  Serdecznie polecamy
  Kasia I Michał

 • DJ MAR to profesjonalista, po którym od razu widać lata doświadczeń przy prowadzeniu wesel. Potrafi wsłuchać się w potrzeby organizatorów, ale również zaproponować od siebie coś, co wpisuje się w klimat imprezy. Ma sto pomysłów na minutę! Zna się na ludziach i potrafi dostosować muzykę pod gości obserwując ich zachowanie. Prowadzenie wesela było na wysokim poziomie i ze smakiem ale również z wprowadzeniem zaciekawienia wśród gości, którzy nie mieli szans się zanudzić. A autorskie zabawy były fantastyczne, zarówno nam jak i gościom bardzo się podobały! Poza tym warto podkreślić profesjonalną prezencję i sprzęt bardzo wysokiej jakości. Wszyscy byliśmy zachwyceni. Z całego serca polecamy, najlepszy DJ na wesela!

 • Z całego serca polecamy DJ Marcina! To było najlepsze wesele na jakimkolwiek byliśmy. Muzyka była taka, o jaką prosiliśmy, ale również dopasowana do gustu gości i sytuacji na parkiecie. Zabawy na oczepinach były kulturalne i kreatywne. DJ Mar umiejętnie i nienachalnie angażował wszystkich gości do wspólnej zabawy. Na naszym weselu bukiet Panny Młodej złapał mężczyzna; DJ Mar błyskawicznie zaimprowizował rozwiązanie tej sytuacji, ale nie będziemy jej zdradzać 😉 DJ Marcin jest artystą w swoim fachu, zaangażowanym od rozpoczęcia do ostatnich minut imprezy, posiadającym świetne wyczucie jaką muzykę serwować w danym czasie oraz kiedy dać gościom czas na wytchnienie. Na bieżąco współpracuje z obsługą sali przy synchronizacji oprawy podawania tortu i kolejnych dań z właściwymi fanfarami.
  Nie mogliśmy lepiej trafić z wyborem DJ-a, wodzireja i konferansjera w jednej osobie.
  Jego radiowy głos i nienaganna aparycja urzekła wszystkich 🙂
  Dziękujemy serdecznie!
  Agata i Wiktor

 • Nasze wesele odbyło się 21 sierpnia 2020 roku.
  Kiedy szukaliśmy DJ-a na wesele kierowaliśmy się głównie opiniami z internetu. Marcin miał mnóstwo dobrych opinii:) W pełni zasłużonych. Po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy że to był strzał w dziesiątkę. Niezbyt podobają nam się tradycyjne wesela i oczepiny. Marcin od razu zaproponował nam swoje świeże pomysły oraz rozwiązania. Byliśmy zachwyceni. Na weselu nie było osoby, która nie zachwycała by się prowadzeniem imprezy przez DJ. U nas było trudniej ponieważ połowa gości była w wieku starszym, a druga polowa w młodszym. Marcin świetnie sobie z tym poradził, muzykę dobierał idealnie pod bawiących się gości. Przy tak małej ilości osób (przez pandemię było 50 gości) na parkiecie bawili się praktycznie wszyscy i to do białego rana. Polecamy autorskie propozycje Marcina, potrafił w mgnieniu oka zabawić wszystkich gości i sprawić, że wszyscy mogli uczestniczyć we wspólnych zabawach. Jak byśmy jeszcze raz mieli przeżyć nasze wesele to tylko Z DJ Marcinem:) Dzięki Marcin za super wesele:)

 • Mieliśmy przyjemność bawić się na naszym weselu z oprawą muzyczną dj Marcina 29 sierpnia 2020.
  Za każdym razem, kiedy przygotowywaliśmy naszą uroczystość i planowaliśmy przebieg zabawy, po rozmowie z panem Marcinem byliśmy bardzo pozytywnie nastawieni do nadchodzących wydarzeń i nie mogliśmy się doczekać tego dnia. Nie zawiedliśmy się – zrobił ogromne wrażenie na gościach, jak i obsłudze sali. Niesamowity głos, aparycja, wysoka kultura. Bardzo chętnie słuchał naszych pomysłów i z zaangażowaniem przygotował nasze wersje zabaw, zamiast przekonywać nas do swoich “wyćwiczonych” wersji.
  Muzyka – trafiona w dziesiątkę. Każdy znalazł coś dla siebie. Nawet jeśli dostaliśmy specyficzną dedykację muzyczną od gości, pan Marcin szybko sprostał zadaniu.
  Dziękujemy i pozdrawiamy
  Dominika i Kornel

 • Z całego serca polecam DJ Marcina.
  Nasze wesele odbyło się 09.10.2020r. nad morzem w Darłowie. Trudny czas na wesela i zabawę ( obostrzenia ) dużo nerwów, obaw itp. Ale nam się udało ! Mieliśmy wspaniałe wesele, które poprowadził DJ Marcin . Muzyka super, dla każdego . Zabawa poprowadzona profesjonalnie na wysokim poziomie do białego rana . My i nasi goście bardzo zadowoleni, wybawieni. Ojjj nogi długo bolały 🙂 Jeszcze raz bardzo dziękujemy za cudowna zabawę i pozdrawiamy Monika i Jarek

 • Dzięki Marcinowi nasze wesele było na prawdę takie jak sobie wymarzyliśmy.
  Klasa, wyczucie nastrojów gości i doskonały dobór utworów spowodowały, że parkiet był niemal cały czas wypełniony. Poza tym bardzo dobra komunikacja, zrozumienie i wysłuchanie naszych życzeń i oczekiwań.
  Pełen profesjonalizm. Gorąco polecamy!!!
  Ewa i Maciej 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 + 3 =