28 czerwca, 2016

Wesela

WESELA

Przed Tobą najważniejszy wieczór w Twoim życiu. Warto zadbać o to aby o dobrą zabawę zadbał profesjonalny Dj który będzie świetnym wodzirejem. Doświadczenie które zdobyłem podczas wieloletniej pracy DJ to ponad 600 udanych imprez weselnych. Praca z gośćmi weselnymi i mikrofonem to nieodzowna część mojego życia, w której czuję się jak ryba w wodzie. W moim repertuarze muzycznym usłyszysz zarówno rytmy standardowe, rockowe, bluesowe czy disco polo. Nie mam w tym względzie żadnych ograniczeń.  TY  DECYDUJESZ  JAK !!!

TWOJA ESTETYKA  JEST DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZA. TY UKIERUNKOWUJESZ MNIE W MUZYCE I ZABAWACH.

Zabiorę Was w świat niezapomnianego wydarzenia, które zapadnie Wam na zawsze w pamięci. Ty wybierasz rodzaj zabawy – jeśli wolisz – ja zrobię to za Ciebie. Integruję bawiących się gości. Prezentuję muzykę na najwyższym poziomie. Poprowadzę Twoich gości w świat zabaw weselnych od samego przywitania poprzez:

  • toasty,
  • zabawy oczepinowe,
  • fanfary uwydatniające dzielenie Tortu Weselnego,
  • śpiewanki.

Zadbam o niezapomnianą atmosferę na Twoim weselu, zachęcając gości weselnych do wspólnej zabawy w rytmach zróżnicowanych gatunków muzyki rozrywkowej. (lata – 60, 70, 80, 90 oraz współczesne). Wszystkie zabawy staram się dostosowywać do typu wesela i humoru zaproszonych gości.

Całokształt zabawy dopasuję indywidualnie  do Twoich potrzeb. Stawki godzinowe – rozpatruję indywidualnie nie wliczając weń czasu rozkładania i składania sprzętu.Rzeczywisty koszt usługi to chwila od przyjazdu Młodej Pary na salę i jej przywitania do zakończenia i pożegnania. Masz możliwość zmniejszania lub zwiększania ilości godzin mojej pracy, a tym samym regulowania pokrywanych kosztów. Podpisując umowę – rezerwujesz termin i śpisz spokojnie, nie martwiąc się już o nic.

Wybierz profesjonalistę z ogromnym doświadczeniem, który kocha pracę z ludźmi i nie rozstaje się z mikrofonem.

Dysponuję profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem oraz sprzętem Numark wraz z zestawem CD oraz potężnym archiwum muzycznym. Posiadam własne rampy oświetleniowe, nagłośnienie małej i dużej mocy, dymiarkę. Współpracuję z wieloma salami weselnymi, które chętnie polecam. Podróżuję też w nowe miejsca na terenie całego kraju. Współpracuję od wielu lat ze studiem audio-video.

dj wodzirej – Dlaczego nie zespół? Prezentuję niemal każdy utwór w oryginalnej wersji bez fałszowania i podróby. Dysponuję tysiącami utworów, natomiast zespół – gra określony, niezmienny repertuar. Nie potrzeba mi wiele długich przerw.

dj Mar – najlepsza muzyka – jakiej pragniesz.