11 lipca, 2016

O mnie

Witam Wszystkich Państwa serdecznie,

Nazywam się Marcin Włodarczyk, obecnie mieszkam w Łodzi. Urodziłem się, wychowałem i spędziłem młodzieńcze  lata w Darłowie. Tam też stawiałem pierwsze dj-owe kroki organizując i prowadząc dyskoteki, imprezy plenerowe. Nauczałem tańca towarzyskiego. Od kiedy pamiętam zawsze towarzyszyły mi scena, kontakt z publicznością, wspólna zabawa…

Szukałem jednak wciąż swojej drogi- wiedziałem, że chcę zostać dj-em! W chwili obecnej posiadam ponad 20 letnie doświadczenie w branży rozrywkowej. Swoje usługi oferuję nie tylko na rynku łódzkim ale i ogólnopolskim. Wciąż staram się dokształcać i poszerzać swoją wiedzę o nowe techniki. Stąd również członkostwo w stowarzyszeniu DJ PROMOTION. Dodatkowo wiedząc, że dobra oprawa muzyczna możliwa jest tylko z najlepszej jakości sprzętem dbam o to, aby pracować na najnowszej aparaturze. Nie ma wyzwań zbyt trudnych….

Muzyka i scena są moja pasją, a najlepszą gratyfikacją jest udana zabawa i zadowoleni klienci. Czy są to deski Teatru, scena estrady czy też inne okazje ja czuję się jak “ryba w wodzie”.  Do każdego występu przygotowuje się indywidualnie, wszystkie szczegóły opracowuję wspólnie z zainteresowanymi zgodnie z autorskim programem.

Jestem jako Wiceprzewodniczący Rady zaangażowany w pomoc Fundacji Połączeni Pasją, aktywnie biorąc udział we wszelkich spotkaniach artystycznych, aby wspólnie nieść pomoc potrzebującym.

Uwielbiam żeglarstwo… każdą wolna chwilę spędzam pod żaglami. Te wspaniałe momenty na wodzie.  Zimą zaś chętnie szkole warsztat narciarski.

Pozdrawiam serdecznie

Dj.Mar Marcin Włodarczyk