Lipiec 11, 2016

O mnie

Witam Wszystkich Państwa serdecznie,

nazywam się Marcin Włodarczyk, mam 46 lat i obecnie wraz z rodziną mieszkam w Łodzi. Jestem szczęśliwym mężem i ojcem dwóch wspaniałych córek. Urodziłem się, wychowałem i spędziłem młodzieńcze  lata w Darłówku. Tam też stawiałem pierwsze dj-owe kroki organizując i prowadząc dyskoteki, imprezy plenerowe. Nauczałem tańca towarzyskiego. Od kiedy pamiętam zawsze towarzyszyły mi scena, kontakt z publicznością, wspólna zabawa…

Szukałem jednak wciąż swojej drogi- wiedziałem że chcę zostać dj-em! W chwili obecnej posiadam już prawie 16 letnie doświadczenie w branży obsługi muzycznej różnych uroczystości nie tylko na rynku łódzkim ale i ogólnopolskim. Wciąż staram się dokształcać i poszerzać swoją wiedzę o nowe techniki. Stąd również członkostwo w stowarzyszeniu DJ PROMOTION. Dodatkowo wiedząc, że dobra oprawa muzyczna możliwa jest tylko z najlepszej jakości sprzętem dbam o to, aby pracować na najnowszej aparaturze. Nie ma wyzwań zbyt trudnych….

Muzyka i scena są moja pasją, a najlepszą gratyfikacją jest udana zabawa i zadowoleni klienci. Czy są to deski Teatru, scena estrady czy też inne okazje ja czuję się jak “ryba w wodzie”.  Do każdego występu przygotowuje się indywidualnie, wszystkie szczegóły opracowuję wspólnie z zainteresowanymi zgodnie z autorskim programem.

Jestem jako Wiceprzewodniczący Rady zaangażowany w pomoc Fundacji Połączeni Pasją, aktywnie biorąc udział we wszelkich spotkaniach artystycznych, aby wspólnie nieść pomoc potrzebującym.

Uwielbiam żeglarstwo… każdą wolna chwilę spędzam z rodziną na łódkach. Te wspaniałe momenty na wodzie.  Zimą zaś chętnie szkole warsztat narciarski.

Pozdrawiam serdecznie

Dj.Mar Marcin Włodarczyk